צעדים ראשונים במערכת PowerLink- תפריט עליון

בפוסט הבא תוכלו לקרוא כיצד לבצע צעדים ראשונים במערכת ניהול הלקוחות של PowerLink. תוכלו לעשות זאת באמצעות שימוש במספר כלים פשוטים שיעזרו לכם לבצע התאמה אישית של המערכת.


כפתור “חדש”
כפתור זה נועד לרכז את הביצוע של כל פעילות פתיחת כרטיסים חדשים במערכת. ניתן לפתוח רשומות חדשות מכל מיני סוגים, לייבא נתונים מקובץ אקסל ולצפות בצד שמאל בעשר הפעולות האחרונות במערכת. לחצו כאן לקריאה נוספת על כפתור חדש.

 

mainmen


כפתור “עוד”
בכדי ליצור עבור משתמשי המערכת תפריט פשוט שבו נמצאות רק הפונקציות הרלוונטיות לשימוש עבורם יצרנו כפתור בתפריט העליון שנקרא עוד. תחת כפתור זה מופיעות כל הקטגוריות הקיימות במערכת. ניתן להגדיר קטגוריות נוספות מלשונית עוד שיופיעו בתפריט העליון באופן גלוי. מומלץ להעביר קטגוריות שאינן נמצאות בשימוש תדיר לתוך כפתור עוד וכן להעביר לתפריט קטגוריות שנמצאות בשימוש קבוע.

 

user

הגדרות משתמש
באמצעות לחיצה על שם המשתמש בצד שמאל למעלה ניתן לצפות בעדכונים עבור המשתמש, לערוך פרופיל, לצפות באופן מרוכז בהתראות, להגדיר קבלת התראות למייל, לשנות סיסמא, לבצע סנכרון עם גוגל, לשנות הגדרות תפריט ראשי, לצפות בנתוני תכנית התשלום ובחשבוניות ולבצע יציאה מהמערכת.


הגדרות מערכת

באמצעות לחיצה על הגדרות מערכת בצד השמאלי העליון של המערכת ניתן להוסיף משתמשים חדשים, להגדיר הרשאות משתמשים, להגדיר יחידות עסקיות, ליצור תהליכי עבודה אוטומטייםלהכניס את פרטי החברה לחשבוניות ועוד.

 

 

אודות המחבר

נגה שרייר
נגה שרייר

מנכ"לית Powerlink. אני פה בשביל ליצור עבורכם חווית שימוש קלה ונעימה. כלי הרכב המועדף עלי הוא אופניים, אוהבת לבשל ומשתדלת לעשות יוגה בזמני הפנוי.

השאירו תגובה