תרומה לקהילה

אנו רואים כזכות וחובה לפתח את הקהילה סביבנו ולהנגיש את הקידום הטכנולוגי והחדשני שמביאה עמה מערכת ה-CRM לארגונים רבים.

פיירברי מסייעת לעמותות וארגונים על מנת לאפשר להם לממש בצורה טובה ויעילה יותר את מטרותיהם.  🙏🏻

העמותה למען הקשיש

העמותה למען הקשיש פועלת למען פיתוח והפעלה של שירותים קהילתיים לרווחת קשישי הערים ולמען הבאת הנושא הזקנה למודעות ציבורית בקהילה.

מכון באר אמונה

מטרת המכון היא הכשרה מקצועית של מטפלים דתיים הכוללת את כל דרישות האגודה לטיפול משפחתי. בנוסף, מעניק המכון תכניות מנחות המקנות כלים מקצועיים לעבודה עם אנשים בשלבי חיים שונים והרצאות למוסדות חינוך שונים.

עמותת הכפתור האדום

הכפתור האדום הינה עמותה ללא מטרות רווח הנלחמת בבריונות ברשת, בעזרת שימוש בכלים חדשניים ומערך חינוך מקצועי ורחב.

האגודה למען הלהט"ב

האגודה למען הלהט"ב בישראל נוסדה בשנת 1975 והנה מוסד ללא כוונת רווח.​מאז היווסדה פועלת האגודה לקידום מעמדה של קהילת הלהט"ב בישראל במטרה להביאה לשוויון זכויות מלא, לרווחה ולביטחון. האגודה הנה ארגון הגג של הקהילה הגאה ומייצגת את הקהילה בזירה הארצית ובזירה הבינלאומית.

נתיב בטוח

עמותת נתיב בטוח הינה עמותה ללא מטרות רווח שמטרתה לעצור את הבריונות בכבישים. הדיווחים על אלימות בכבישים מתאפשרת באמצעות אפליקציה, כאשר ניהול כלל המידע אודות המשתמשים והדיווחים מתנהל במערכת Powerlink.

אמונה

אמונה- תנועת האישה הדתית לאומית זוכת פרס ישראל, פועלת במוקדים שונים ולה סניפים גם בישראל וגם בתפוצות. בין היתר, התנועה מנהלת בתי מדרש ללימודי יהדות לנשים ברחבי הארץ, מעונות יום ואולפנות תיכוניות, בתי ילדים, מרכזי חירום ועוד.

מנהיגות אזרחית 

הפעילות העיקרית של מנהיגות אזרחית מתבטאת בפעילות במשרדי הממשלה והכנסת בנושאי רגולציה, חקיקה, תקנות ותאומים במקרים בהם יש צורך.

בלב אחד

מוקדי הפעילות העיקריים של העמותה, המונה מאות מתנדבים, היא ביקורי חולים בבתי חולים ברחבי הארץ, ביקורי בית לחולים, הפקת אירועים מיוחדים לחולים ועוד.

עמותת Become

Become הוא ארגון התנדבותי, ללא מטרות רווח, וללא משויכות דתית או פוליטית, אשר מספק סיוע ליתומים וילדים בסיכון בקהילות עניות ברחבי העולם, תוך כדי נקיטת גישה המבוססת על זכויות הילד.

מרכז השל לקיימות

המרכז הוקם לפיתוח ויישום חזון הקיימות בקרב האוכלוסייה. מטרת הארגון לקדם תהליכי שינוי משמעותיים בישראל. את הפרויקטים אותם יוזמים שלל המתנדבים ברחבי הארץ, מנהלים ראשי המרכז בעזרת מערכת Powerlink, ובכך משווקים את רעיונותיהם לקהל היעד.


עמותה פעול"ה

"פותחים עיניים ולב לצרכי העיוורים" הוקמה במטרה לסייע לעיוורים וללקויי ראייה. פעילות העמותה כוללת בתוכה בין היתר פעילויות פנאי לאוכלוסיית לקויי הראיה, רכיבה על אופני טנדם, ופרויקט הסברתי בבתי ספר בו העיוורים הם המסבירים.

בשביל המחר

העמותה "בשביל המחר" מקדמת מיזם חברתי המיועד עבור כל אותם חיילים וחיילות אשר במהלך שירותם הצבאי נחשפו באופנים שונים לאירועי לחימה.

הרשמו עכשיו בחינם

התחל עכשיו