מערכת ה- CRM המובילה בישראל לחברות גיוס ומשאבי אנוש

Fireberry CRM תסייע לכם לנהל משאבי אנוש ותהליכי גיוס עובדים מקצה לקצה. הציעו למועמדים את המשרות הרלוונטיות ביותר עבורם, נהלו קורות חיים ומידע חשוב במקום אחד, הפכו תהליכי HR שכיחים לאוטומטיים וחסכו כסף וזמן יקר.

מערכת לגיוס עובדים | Powerlink CRM

חברות HR מובילות שבחרו ב-Powerlink CRM

job net
poly wizz
essence
wojo
מקדמיה

נהלו תהליכי HR החל ממועמד חדש ועד לעובד מרוצה

קלטו למערכת מועמדים באופן אוטומטי מקמפיינים ודפי נחיתה לגיוס עובדים ונהלו את תהליך הגיוס בתצוגת לוח ויזואלית ונוחה לשימוש, למעקב אחר המועמדים בשלבי הגיוס השונים. בצעו הקצאה חכמה של מועמדים למגייסים מתוך ה-CRM לייעול תהליך הגיוס.

למדו על ניהול לידים ומכירותניהול משאבי אנוש בתצוגת לוח | Powerlink CRM

התאימו משרות למועמדים במקצועיות

צרו משרות במערכת ותעדו במקום אחד את כל הפרטים על המשרה לרבות דרישות תפקיד, טווחי שכר והחברה המעסיקה. בעת יצירת קשר ראשוני עם המועמד, תעדו במקום אחד קורות חיים, ציפיות שכר, נסיון, העדפות וסיכומי שיחות. הצליבו בין נתוני מועמדים למשרות מתוך מערכת ה-CRM והציעו משרות בצורה מקצועית וממוקדת.

למדו על ניהול קשרי לקוחות
ניהול תהליך גיוס עובדים במערכת פאוורלינק | Powerlink CRM
תהליכי עבודה אוטומטיים לגיוס עובדים מוצלח | Powerlink CRM

שפרו את תהליך גיוס המועמדים עם אוטומציות

הפכו פעולות שכיחות לאוטומטיות באמצעות אטומציות. צרו אוטומציות שיצרו עבורכם משימות ליצירת קשר עם מועמדים שזה עתה נוצרו במערכת ומשימות תקופתיות לביצוע שיחות עם עובדים. שלחו מתוך ה-CRM הודעות אוטומטיות ב-SMS ומייל למועמדים לקראת ראיונות עבודה טלפוניים ופרונטליים. 

קראו עוד על אוטומציות

שמרו על קשר עם המועמדים בכל ערוצי התקשורת מתוך ה-CRM

חברו את Fireberry CRM למרכזיית ענן כדי לשוחח עם מועמדים בקלות מתוך המערכת ונתחו נתונים אודות השיחות. בנוסף, סנכרנו חשבונות דוא"ל מ-Gmail ו- Office 365 לתוכנת ה-CRM ותוכלו לנהל מתוכה יומן פגישות, לשלוח ולקבל מיילים ולהקצות מיילים כמשימות למגייסים.

למדו עוד על אינטגרציותאינטגרציות במערכת לגיוס עובדים | Powerlink CRM
לוחות בקרה לניהול חברות HR | Powerlink CRM

מדדו את הצלחות הגיוסים ופעילות החברה עם כלי BI מתקדמים

נצלו את כלי ניתוח ומדידת הנתונים המצויים ב-Fireberry CRM וצרו לוחות בקרה ויזואליים לניתוח נתונים אודות גיוסים מוצלחים, גיוסים שלא צלחו, הכנסות מגיוסים ועוד. מדדו את התפוקה של מחלקת ה-HR באמצעות דוחות ויזואליים אודות זמני שיחות, כמות גיוסים והכנסות בפילוח לפי מגייס ושפרו את תהליך ההשמה על סמך נתונים.

למדו עוד על כלי BI

ניהול משימות ופרויקטים בתוך ה-CRM

צרו פרויקטים לניהול קמפיינים לגיוס עובדים ותעדו את התהליך מתחילתו ועד סופו. צרו משימות מתועדפות ומתוזמנות מתוך הפרויקט, בצעו הקצאת משימות חכמה לעובדים מתוך ה-CRM ונהלו את המשימות באופן מקצועי בתצוגת לוח ויזואלית ונוחה לשימוש.

למדו על ניהול משימות
תצוגת לוח לניהול משימות ופרויקטים לגיוס עובדים | Powerlink CRM

המירו יותר מועמדים לעובדים מרוצים

התחל עכשיו