טפחו את הקשר עם מוטבים, מתנדבים ותורמים עם מערכת ה-CRM המובילה לניהול עמותות 

Fireberry מפתחת את הקהילה על ידי הנגשה של מערכת CRM טכנולוגית מתקדמת המציעה פתרונות לניהול פשוט של עמותות וגיוס תרומות ולניהול רשומות של המוטבים, התורמים והמתנדבים, אשר יאפשרו להן לממש בצורה הטובה והיעילה ביותר את מטרותיהן ולהתרכז בפעילות החשובה באמת.

 מערכת לניהול עמותה | Powerlink CRM

עמותות שעובדות עם מערכת Powerlink

פעול"ה
henig
בלב אחד
זכותי
העמותה למען הקשיש
אופק
האגודה
תא לחיים
נתיב בטוח
איתנים
ניהול תהליך גיוס התרומות | Powerlink CRM

נהלו את גיוס הכספים שלכם באמצעות הנהלת חשבונות פשוטה

מערכת Powerlink  משלבת תוכנת הנהלת חשבונות אשר מאפשרת ניהול כספים יעיל ומדויק. צרו והפיקו מתוך המערכת מגוון מסמכים חשבונאיים ושלחו אותם בקליק דרך דוא"ל,  צרו התממשקות למסוף סליקת אשראי ובצעו את גיוס הכספים מתוך המערכת.

נהלו את גיוס הכספים שלכם באמצעות הנהלת חשבונות פשוטה

מערכת Fireberry משלבת תוכנת הנהלת חשבונות אשר מאפשרת ניהול כספים יעיל ומדויק. צרו והפיקו מתוך המערכת מגוון מסמכים חשבונאיים ושלחו אותם בקליק דרך דוא"ל, צרו התממשקות למסוף סליקת אשראי ובצעו את גיוס הכספים מתוך המערכת.

למדו עוד על הנהלת חשבונות
 ניהול גיוס כספים  | Powerlink CRM
 ניהול הקשר עם התורמים | Powerlink CRM

שמרו על קשר עם התורמים שלכם באמצעות פעולות אוטומטיות

צרו אוטומציות אשר יסייעו לכם לנהל את הקשר עם התורמים שלכם משלב יצירת הקשר הראשוני. שלחו מכתב תודה לתורמים באמצעות הודעות אוטומטיות ב- SMS או דוא"ל מתוך המערכת וצרו משימות אוטומטיות עבור מגייסי התרומות שלכם ליצירת קשר עם תורמים שפנו בעבר.

למדו על אוטומציות

תעדו את כל המידע על המשאב האנושי שלכם במקום אחד

Fireberry מאפשרת לכם לנהל את כל המידע על המוטבים שלכם במערכת אחת. תעדו את הפרטים האישיים של כל מוטב ובצעו חיתוכים וניתוח מידע עליהם, כך תוכלו לצוות אותם למתנדבים על פי התאמה לקריטריונים. בנוסף תוכלו לתעד שיחות אישיות, שאלונים אישיים וקבצים רלוונטים אודות המוטב.

בצעו מעקב בזמן אמת אחר התרומות שאספתם

צפו במבט על וחקרו אחר כמות גיוס התרומות בתקופות זמן שמעניינות אתכם. עקבו באמצעות דוחות ויזואליים אודות תרומות פתוחות, סך התרומות החודש, סך תורמים החודש, תורמים חדשים לפי מקור הגעה או גודל ועוד.

למדו על כלי BI
מעקב תרומות  | Powerlink CRM
ניהול יומן פגישות | Powerlink CRM

השאירו את טבלאות האקסל מאחור ונהלו את הקשרים המוטבים והמתנדבים בצורה טובה יותר

השתמשו ב- Fireberry CRM כדי לנהל את מאגר המתנדבים ולבצע ציוותים ביניהם לבין המוטבים ולפעילויות. נהלו תוכניות התערבות עקבו אחר כמות המפגשים השבועית או החודשית של כל מתנדב וכמות המוטבים באחריות המתנדב.

Fireberry נותנת באהבה

Fireberry תורמת לעמותות וארגונים זכאים את שירותי המערכת. תוכנית הזכאות כוללת 10 משתמשים ראשונים בחינם. מעל 10 משתמשים עמותות וארגונים זכאים יקבלו עד 50 אחוז הנחה מעלות התוכניות הקיימות.

*כל בקשה לתרומה נבחנית לגופה. החברה שומרת לעצמה את הזכות לאשר או לדחות בקשות לפי שיקולה הבלעדי.

מחירון חבילות
 מחירון חבילות פאוורלינק  | Powerlink CRM

הצטרפות תוכנית עמותות

Fireberry תורמת את שירותיה לעמותות וארגונים ללא מטרות רווח. תוכנית הזכאות לעמותות מותנית בעמידה במספר תנאים. המעוניינים מוזמנים להשאיר פניה לבקשה ולצרף את פרטי העמותה או הארגון.
השארת פניה לבקשה

נהלו את העסק טוב יותר, מהר יותר

התחל עכשיו