הפכו הזדמנויות מכירה לעסקאות מוצלחות עם מערכת ה-CRM

אתרו את הלידים, ארגנו אותם בתצוגת לוח והתאימו את המערכת לשלבים בתהליך ניהול הלידים והמכירות שלכם.

צוות מכירות
חיבור קמפיין לידים בפייסבוק ל CRM

חברו קמפיין לידים בפייסבוק היישר ל CRM

מהיום סידור, ניהול ומיון הלידים החדשים מקמפיין לידים בפייסבוק הופכים להיות עבודה פשוטה. פאוורלינק מאפשרת לכם לחבר את כל הטפסים אותם תיצרו בפייסבוק היישר לתוך המערכת ולנהל את כל הלידים במקום אחד. הלידים יתעדכנו בזמן אמת בצורה אוטומטית ובכך ניהול תהליכי המכירה יהיו מסודרים יותר, תחסכו זמן יקר ולא תפספסו אף הזדמנות מכירה

נהלו תהליכי מכירה מכניסת ליד עד
השלמת העסקה

קלטו לידים אל המערכת ממקורות שונים והתאימו את המערכת לתהליך המכירות בעסק שלכם. נהלו לידים ומכירות בצורה ויזואלית באמצעות תצוגת לוח ושפרו את תהליך המכירה עם לוחות בקרה לניתוח נתונים מתקדם.

Powerlink CRM | ניהול תהליך מכירה

קלטו לידים בזמן אמת
ממגוון מקורות

צרו חיבורים לקמפיינים בניהולכם וקלטו לידים חמים אל מערכת ה-CRM באופן אוטומטי מפייסבוק, Google Ads ואתר האינטרנט של העסק. הקצו לידים לנציגי מכירות בלחיצת כפתור ונהלו לידים בתצוגת לוח מותאמת אישית לעסק.

 חיבור תיבת דוא"ל למערכת פאוורלינק
מערכת לניהול משימות | Powerlink CRM

המירו לידים ללקוחות מרוצים עם Team Inbox

חברו את תיבת המייל שלכם למערכת וסנכרנו מיילים ופגישות מ-Gmail ו-Office 365. הקצו מיילים לעובדים מהתיבה הצוותית ונהלו מתוך ה-CRM את ההתכתבויות עם הליד, כדי לא לפספס אף הזדמנות עסקית. כך תבנו צוות מכירות מנצח ותרוויחו יותר לקוחות מרוצים.

נהלו משימות מתוך מערכת ה-CRM

ניהול משימות הוא חלק בלתי נפרד בניהול לידים ותהליכי מכירה, לכן פיתחנו עבורכם פלטפורמה לניהול משימות מתוך מערכת ה- CRM. הקצו לצוות המכירות משימות לקידום עסקאות ולשימור הקשר עם לידים ולקוחות. תעדפו את המשימות ונהלו אותן בתצוגת לוח מותאמת אישית.

למדו על ניהול משימות
 מערכת BI | פאוורלינק

ניהול הזמנות והצעות מחיר

הפיקו הזמנות והצעות מחיר בקלות מתוך רשימת המוצרים והשירותים של העסק. בצעו מעקב בצורה חכמה אחר הזמנות והצעות מחיר משלב השליחה ללקוח ועד אישורן, תוך תיעוד כל ההתקשרויות במקום אחד. צרו תבניות מעוצבות ומותאמות אישית ושלחו אותן בלחיצת כפתור ישירות ללקוח.

הצעת מחיר במערכת פאוורלינק

הפיקו תובנות חיוניות על ניהול הלידים והמכירות

נתחו את נתוני המכירות בזמן אמת והפיקו תובנות עסקיות חשובות ע"י יצירת לוחות בקרה ויזואליים ודיווחים מותאמים אישית. קחו את ניהול הלידים לדרך עם אפליקציית המובייל של Fireberry CRM וצפו בלוחות בקרה היישר מהנייד.

למדו על מערכת BI
מערכת BI | פאוורלינק

המירו יותר לידים ללקוחות מרוצים

התחל עכשיו