הכירו את התכניות החדשות

לקראת העלאת גרסה חדשה וכחלק מהחידושים שהוספנו למערכת, פאוורלינק משיקה תוכניות מנוי חדשות שיעזרו לעסק שלכם לצמוח.

כל תכנית מותאמת לשלב אחר בהתפתחות העסק, עם חשיבה על נפחי עבודה, מורכבויות וצרכים. שלוש התוכניות החדשות הן: Premium, Growth ו- Unlimited.

 

Growth:

התוכנית מיועדת לעסקים בצמיחה אשר רוצים לנהל בצורה יעילה את כל המידע של העסק במקום אחד. התוכנית מכילה כלים לניהול מאגר לקוחות, הנהלת חשבונות וכלים לניהול תהליכי מכירה ותהליכי שירות לקוחות בצורה מהירה ואפקטיבית. בתכנית זו תוכלו לבצע מדידה ובקרה של ביצועים, לנהל משימות ויומן פגישות בצורה נוחה ויעילה ואפשרות לאינטגרציות וחיבורי API.

 

Premium:

התוכנית מיועדת לעסקים בינוניים וגדולים ומאפשרת יכולות ניהול מתקדמות של כל התהליכים בעסק. התוכנית מאפשרת לבצע פעולות מקיפות של בקרה ומעקב ומכילה מודולים מתקדמים להגברת יעילות צוותי המכירות והשירות. בתכנית זו תוכלו לנהל את הפרויקטים שלכם, לבצע התאמה אישית מתקדמת של המערכת לצרכים שלכם, לסנכרן את תיבות המייל הצוותיות שלכם (Team inbox) ולהשתמש בכלים מתקדמים למפתחים.

 

Unlimited:

התוכנית מיועדת לעסקים בינוניים וגדולים אשר מעוניינים בפתרונות מקיפים לניהול העסק עם אפשרויות אבטחת מידע מתקדמות. התוכנית מאפשרת לנהל כמויות גדולות מאוד של נתונים ולהפוך פעולות שכיחות לאוטומטיות ללא הגבלת כמויות. בתכנית זו תוכלו לנהל אוטומציות מתוזמנות לשם חסכון בזמן ולהוסיף פיתוחים מותאמים אישית לשם התאמה מקסימלית לצרכים שלכם.

 

למידע נוסף ולהשוואה בין התוכניות היכנסו למחירון שלנו.

 

אנחנו איתכם גם מהדרך!

הורידו עכשיו את אפליקציית פאוורלינק המתאימה לכל סוגי מכשירי המובייל.

להורדה דרך Google Play

להורדה דרך App Store