חבילת Safeguard

במידה תרצו להגן על המידע ועל מערכת ה-CRM בצורה מקיפה ומתקדמת, חבילת Powerlink Safeguard היא הפתרון בשבילכם. החבילה תגן עליכם ועל לקוחותיכם מפני איומים אפשריים ותאפשר לכם לנהל את העסק בראש שקט.

מה נותן לנו SAFEGUARD ואיך הוא יכול לעזור לנו?

הגנה מפני כניסה לא מורשית - הגנו על המידע שלכם בעזרת יישום מדיניות סיסמאות קשיחה הכוללת עמידה בכללי סיסמה נוקשים, תוקף סיסמה מוגבל, התנתקות אוטומטית מהמערכת לאחר זמן מוגדר מראש, Two-Factor Authentication והגבלת כניסה למערכת לפי הרשאות  IP.

אימות דו שלבי - ביצוע אימות דו שלבי בעת כניסת המשתמשים למערכת בעזרת קוד שישלח אליהם למייל. נכון להיום את את הTwo-Factor Authentication ניתן לבצע רק בעזרת המייל ובגרסה עתידית ניתן יהיה לבחור בין מייל לSMS.

Audit logs - תוכלו לעקוב אחר אירועי אבטחה מרכזיים שקורים במערכת שלכם. במידה ובוצע שינוי של שדה ברשומה ותרצו לדעת איזה משתמש ביצע זאת בעזרת כלי זה תוכלו לבדוק. בנוסף, ניתוח מעמיק ונוח של לוג התחברויות, תיעוד ניסיונות כניסה כושלים ותיעוד התחברויות, מעקב אחר IP, הרשאות תפקיד ופעולות נוספות הנעשות במערכת. ניתן לנתח ולעקוב אחר המידע לפי משתמש או לפי סוגי פעולות תכופות המתבצעות במערכת

SSO - במידה ואתם ארגון שעובד עם מספר מערכות, תוכלו להגדיר למשתמשים שלכם שם משתמש וסיסמא במקום אחד שיכניס אותם בכל אחד מהמערכות. זוהי הזדהות אחידה בשיטת Single Sign On. השיטה מקלה את הקושי בהחזקת מספר רב של סיסמאות למערכות שונות, מאפשרת כניסה מהירה למערכת ומקטינה את הצורך בפניות לשחזור סיסמה ותקלות.

גיבוי נתוני אבטחה - גיבוי כולל של נתוני אבטחת מידע הכוללים לוג התחברויות למערכת ולוג פעילות המשתמשים במערכת, כאשר הגיבוי נעשה בענן באופן מוצפן ומאובטח עבור נפח אחסון לגיבוי הכלול בחבילה. כל לוג פעולה בפני עצמו מגובה במשך שנתיים מהרגע שתועד.

 

תוכלו לקרוא עוד על חבילת הSAFEGUARD כאן.