יצירת מרכז מידע פנים ארגוני והוספת מאמרים

ניתן ליצור במערכת מרכז מידע פנימי, שירכז למשל את כל הנהלים של העסק, קבצים, תסריטי שיחה, עזרים לנציגי שירות, מחירונים וכל מידע פנימי נוסף שתראו לנכון לשמר במרכז המידע שלכם. את המאמרים ניתן לחלק לנושאים על פי בחירתכם.

למרכז המידע יוכלו לגשת כל משתמשי המערכת שתבחרו לתת להם גישה ושם יתאפשר להם לצפות במאמרים ולהוסיף מאמרים חדשים.

 

הוספה ועריכת מאמרים:

כדי להתחיל לבנות את מרכז המידע, לחצו תחילה על אובייקט מאמרים בסרגל הראשי. במידה ואינכם רואים אובייקט זה בסרגל, לחצו על עוד ואתרו אותו שם.

אובייקט מאמרים

 

בשביל להוסיף מאמר חדש, יש ללחוץ על חדש בצד שמאל של הדף ולמלא את פרטי ותוכן המאמר החדש.

יצירת מאמר חדש דרך אובייקט מאמרים


על מנת להוסיף או לערוך נושאים, יש לערוך את רכיב הטופס בעמוד המאמר. תוכלו כמובן ולהוסיף שדות נוספים למאמר, כמו: תאריך עדכון אחרון, תתי נושאים וכדומה.

כדי לעשות זאת, שמרו את המאמר שיצרתם ולאחר מכן עליכם להיכנס לעריכת רכיב הטופס בעמוד שאותו תרצו לערוך. צפייה ועריכה של עמודי מאמרים קיימים והוספה של עמודים חדשים מתאפשרת מתוך הגדרת רשומות. לחצו על גלגל השיניים במערכת, בחרו בהגדרת רשומות ואתרו את אובייקט מאמר. להרחבה בנושא הגדרת רשומות וצפייה בכל האפשרויות הקיימות לחצו כאן.

צפייה בפרטי מאמר

 

לאחר מכן בחרו בעמודים, אתרו את העמוד שאותו תרצו לערוך וערכו את הרכיבים שבו. להסבר מפורט על עריכת והוספת שדות למאמר עברו למאמר הבא.

במידת הצורך, תוכלו לייצר עמודים חדשים כרצונכם לפי סוגי מאמרים, סוגי מחלקות, סניפים, תפקידים וכדומה. למידע נוסף על יצירת ועריכת עמודים לחצו כאן.

 

טיפ: דוגמאות למאמרים שימושיים שתוכלו להוסיף הם: פירוט על מחירון מוצרים, נוהל שיחה עם מתעניין, שלבי חפיפה נציג שירות חדש, סרטוני הדרכה, מבחן הסכמה לעובד חדש, נוהל קליטת עובד חדש, נוהל ביטול מנוי, נוהל זיכוי הזמנה ועוד.

 

ניהול מרכז מידע:

תחת מרכז המידע תוכלו לאתר את כל המאמרים שנוצרו באובייקט מאמרים, מסודרים לפי נושאים. כך שתוכלו לארגן את המידע שלכם בצורה מסודרת לפי הקטגוריות שרלוונטיות בארגון שלכם.

לכניסה למרכז המידע לחצו על עוד בסרגל הראשי ואתרו את אובייקט מרכז מידע ברשימה שנפתחה בפניכם.

מרכז המידע

 

הערה חשובה: המאמרים במרכז המידע מסודרים לפי נושאים בהתאם לערך שניתן להם בשדה "נושא" שבמאמר. לכן חשוב להקפיד למלא את שדה "נושא" בכל מדריך חדש שתכתבו ואף לתת לו נושא רלוונטי. במידה ולא תמלאו נושא למאמר, המאמר לא יוצג במרכז התמיכה שלכם.

שדה נושא במאמרים

 

תוכלו לבחור בנושא בו תרצו להעמיק ועל ידי לחיצה על כפתור צפה בכולם תועברו לכל המאמרים שנכתבו בנושא.

אפשרות נוספת לצפייה בכל המאמרים בנושא מסויים היא בחירת שם הנושא הרצוי מהרשימה שנמצאת מימין.

צפייה בכל המאמרים של נושא


לסיכום, כל נושא שעולה על דעתכם לתעד זהו המקום לעשות זאת. צרו מאמר חדש באובייקט מאמרים, סווגו אותו לפי נושא רצוי כך שחברי הצוות שלכם בארגון יוכלו לצפות בו במרכז התמיכה.