מערכת ה-CRM האידיאלית עבור משרדי פרסום ודיגיטל

אם אתם מציעים שירותים כמו ייעוץ עסקי, שיווק, מיתוג, קידום באינטרנט וברשתות, ייעוץ ארגוני, עיצוב אתרים או עיצוב לוגו לעסקים - למערכת ה-CRM שלנו יש את הכלים הטובים ביותר שיסייעו לכם לנהל פרויקטים, קמפיינים ותקציבים באופן מלא. המערכת תעזור לכם להפוך תהליכים שכיחים לאוטומטיים, ליצור הזדמנויות עסקיות חדשות, לתת ללקוחותיכם את השירות הטוב ביותר ולחסוך כסף וזמן יקר.

אוטומציות דוא"ל | Powerlink CRM

 חברות פרסום ודיגיטל מובילות שבחרו ב - Powerlink CRM

gravitex
codenet
נענע
ברק שוהם סוכנות לביטוח
genesis
מנהל שיווק עובד טוב יותר עם פאוורלינק

תכננו פרויקטים בהתאמה מושלמת ללקוחותיכם

בעת יצירת קשר ראשוני עם העסק, תעדו במקום אחד את כל המידע אודות העדפותיו, תחום החברה, תקציב משוער והשירות שהוא מחפש, כגון ייעוץ עסקי, שיווק באינטרנט וברשתות, קידום אתרים ועוד. תיעוד שיחות מפורט וריכוז כל הצרכים של הלקוח במקום אחד יאפשרו לעובדי החברה להמשיך את הטיפול בלקוח בדיוק מהשיחה האחרונה שבוצעה עמו ולתכנן פרויקטים טובים יותר.

למדו על ניהול קשרי לקוחות

השתמשו במערכת ה-CRM לניהול הפרויקטים והמשימות של העסק

צרו פרויקטים לייעוץ ושיווק לעסקים, קשרו אליהם משימות מתועדפות ומתוזמנות ונהלו את הפרויקט בצורה ויזואלית ונוחה. תייגו עובדים בתפקידים שונים העוסקים בפרויקט, תעדו תוצרים שיווקיים במקום אחד והעובדים המתויגים יקבלו על כך התראות.

למדו על ניהול משימות
מערכת לניהול משימות וניהול פרויקטים | Powerlink CRM

השאירו את טבלאות האקסל מאחור ונהלו פרויקטים ולקוחות בצורה חכמה

השתמשו ב- Powerlink CRM לניהול מאגר לקוחות ועסקים הזקוקים לייעוץ וליווי על ידי מעקב שוטף של ביצועי העסק. קבלו נתונים בזמן אמת באמצעות לוחות בקרה אודות רווחים, הוצאות שוטפות, התקדמות הפרויקטים, העובדים והמתעניינים ישירות מהמערכת שבענן.

למדו על ניהול לידים ומכירות
ניהול יומן פגישות ולו”ז למשרדי פרסום | Powerlink CRM

שמרו על קשר עם לקוחות ומתעניינים באמצעות אוטומציות

השתמשו באוטומציות כדי לקדם הצעות מחיר, קמפיינים ופרויקטים שיווקיים. בנו תהליכים שיצרו משימות אוטומטיות כאשר ליד חדש נוצר במערכת או כשמתבצעת במערכת פעולה בעלת ערך עסקי. שלחו ללקוחותיכם תזכורות אוטומטיות מהמערכת במייל וב-SMS לקראת פגישות.

למדו עוד על אוטומציות
 אוטומציות דוא”ל | Powerlink CRM
אוטומציות דוא"ל | Powerlink CRM

עקבו אחר תהליכי ייעוץ וקידום עסקי עד סגירת העסקה

פאוורלינק מתמחה בניהול פרויקטי שיווק, מיתוג עסקי ופרסום עסקים. קלטו לידים מקמפיינים בניהולכם לתוך מערכת ה-CRM, השתמשו בתבניות הדפסה מוכנות מראש של הצעות מחיר ושלחו הזמנות ללקוחות בלחיצת כפתור. בנוסף, תוכלו לסנכרן חשבונות Facebook ,Google ו- Office 365 ולנהל מיילים ויומן פגישות מתוך מערכת ה- CRM.

למדו עוד על אינטגרציות
 מערכת BI ולוחות בקרה לניתוח קמפיינים בפאוורלינק

נתחו קמפיינים והכנסות באמצעות כלי BI מתקדמים

נצלו את כלי ה-BI המצויים ב- CRM כדי לצפות בנתונים בצורה ויזואלית ולחזות מראש הזדמנויות עסקיות. עקבו אחר קמפיינים והכנסות בתקופות זמן שונות לפי סוגי עסקים ומקורות הגעה. נתחו פעילות מתחרים ושאלוני נבדקים ובצעו מחקרי שוק באמצעות לוחות בקרה כדי לראות את התמונה המלאה ולקבל החלטות נכונות.

למדו עוד על כלי BI

נהלו את העסק טוב יותר, מהר יותר

התחל עכשיו