תוכנת ה-CRM המובילה בישראל לניהול מכללות ובתי ספר

אם אתם בעלי מכללות, בתי ספר, מרכזי הדרכה, מתמחים בהכשרה ללימודי פסיכומטרי או בגרויות, או מכינים למבחנים מקצועיים וקורסי אונליין - למערכת ה-CRM של Fireberry CRM יש את כל הכלים שיסייעו לכם לנהל תהליכי מכירת קורסים, בניית קורסים, הרשמת תלמידים וניהול לוחות זמנים באופן מלא. הפכו תהליכים שכיחים לאוטומטיים, שפרו את תהליך ההרשמה וחסכו כסף וזמן יקר.

ניהול קורסים ומכללות בתצוגת לוח | Powerlink CRM

מכללות ומרכזי הדרכה מובילים שבחרו ב - Powerlink CRM

מכללת רידמן
ecs
ecom school
מרחב מודעות
e.z way

השאירו את טבלאות האקסל מאחור ונהלו את מאגר התלמידים והסגל שלכם בצורה חכמה

השתמשו ב- Fireberry CRM לניהול מאגר מרצים, תלמידים, שיעורים ומבחנים על ידי מעקב שוטף של ביצועי העסק. הקצו תחומי אחריות לסגל לטובת מעקב נוכחות, ניהול השתלמויות וקורסים, יצירת תיקים אישיים למרצים ועוד. בנוסף, תוכלו לנהל בקלות את כיתות הלימוד שלכם ולשבץ בהן את התלמידים שלכם.

 ניהול מערכת שעות ויומן פגישות | Powerlink CRM

הציעו קורסים לתלמידים במקצועיות עם המידע הקיים ב-CRM

בעת יצירת קשר ראשוני עם המתעניין, תעדו במערכת את המידע אודותיו לרבות ציונים, השכלה, רקע קודם והעדפות. תיעוד שיחות מפורט, תיוג עוקבים לכרטיס המתעניין וריכוז כל הפרטים במקום אחד יאפשרו לכל נציג מכירות להמשיך את הטיפול בתלמיד ולהציע לו את תכניות הלימוד והקורסים המתאימים ביותר עבורו מתוך רשימת המסלולים המוצעים על ידכם.

למדו על ניהול קשרי לקוחות
כרטיס לקוח | Powerlink CRM
אוטומציות דוא”ל לקורסים ומכללות | Powerlink CRM

נהלו את סגל המורים וצרו קשר עם תלמידים באמצעות אוטומציות

הפכו פעולות שכיחות לאוטומטיות באמצעות אוטומציות. צרו משימות אוטומטיות ליצירת קשר עם מתעניינים חדשים, ומשימות תקופתיות ליצירת קשר עם תלמידים. שלחו למורים ותלמידים מתוך ה-CRM הודעות ותזכורות אוטומטיות ב-SMS ומייל לקראת פגישות ייעוץ לימודים, שיעורים וציונים.

למדו עוד על אוטומציות

נהלו תהליכי מכירת קורסים והכשרות מקצה לקצה

קלטו מתעניינים למערכת ה-CRM מאתר האינטרנט של העסק ומקמפיינים בניהולכם ונהלו את המכירות וההרשמה לקורסים בפייפליין ויזואלי ונוח לשימוש. נהלו הצעות מחיר, הזמנות ורכישות קורסים, השתמשו בתבניות הדפסה מוכנות מראש של הזמנות והצעות מחיר ושלחו אותם ללקוחות בלחיצת כפתור. חברו את המערכת למרכזיית ענן, תעדו ובצעו שיחות מתוך המערכת ובצעו מעקב אחר נתוני שיחות.

למדו על ניהול לידים ומכירותתצוגת לוח לניהול הרשמת תלמידים | Powerlink CRM

הישארו בקשר צמוד עם התלמידים גם לאחר ההרשמה

תעדו את פניות התלמידים באמצעות טיפול בקריאות שירות. הזרימו בקשות ופניות תלמידים מהאתר או מתיבת הדואר האלקטרוני שלכם ישירות לפאוורלינק. כך תוכלו לשמר תלמידים, לעקוב בקלות אחר כמות התלמידים הרשומים ולחשב את גובה ההכנסות החודשיות במדויק.

למדו על ניהול קריאות שירות
 סנכרון דוא”ל | Powerlink CRM

עקבו אחר תהליכי הייעוץ וקידום עסקי ללקוחות עד סגירת העסקה

Powerlink CRM מתמחה בניהול פרויקטי שיווק, מיתוג עסקי ופרסום עסקים. תוכלו לקלוט לידים מקמפיינים בניהולכם לתוך מערכת ה-CRM, להשתמש בתבניות הדפסה מוכנות מראש של הצעות מחיר ולשלוח הזמנות ללקוחות בלחיצת כפתור. בנוסף, תוכלו לסנכרן חשבונות Facebook Google ו- Office 365 ולנהל מיילים ויומן פגישות מתוך מערכת ה-CRM.  

קראו עוד
לוחות בקרה לניהול בתי ספר, קורסים ומכללות | Powerlink CRM

נתחו נתוני נרשמים והכנסות מקורסים עם כלים אנליטיים מתקדמים

נצלו את כלי ניתוח ומדידת הנתונים המצויים ב- CRM כדי לחזות הזדמנויות עסקיות מראש ולקבל החלטות חשובות. צרו דוחות ויזואליים לניתוח כמות המכירות לפי קמפוסים ונציגים, והכנסות לפי מחזור עם פילוח לסניפים. ניתוח נתונים אודות הכנסות, הוצאות וחובות יאפשר לכם לנהל את התקציב שלכם בצורה נכונה.

קראו עוד על כלי BI

המירו יותר מתעניינים לתלמידים מרוצים

התחל עכשיו