מערכת ה-CRM המובילה לניהול מידע רפואי ומימוש זכויות רפואיות

אם אתם מעניקים סיוע משפטי למימוש זכויות רפואיות, או שאתם מנהלים מידע רפואי במסגרת טיפול או ייעוץ, Powerlink CRM תעזור לכם לנהל את כלל התהליכים בעסק. נהלו מידע רפואי בצורה מאובטחת וחכמה, נהלו תהליכים משפטיים מול ביטוח לאומי, מס הכנסה וחברות הביטוח עבור המטופלים וחסכו כסף וזמן יקר.

ניהול מידע רפואי בפאוורלינק | Powerlink CRM

חברות מובילות שבחרו ב - Powerlink CRM

זכותי
אופק
henig
תא לחיים
איתנים

השאירו את טבלאות האקסל מאחור ונהלו את מאגר המטופלים שלכם בצורה חכמה

השתמשו ב- Powerlink CRM לניהול מאגר הלקוחות הזכאים לזכויות רפואיות על ידי מעקב שוטף של ביצועי העסק. קבלו נתונים בזמן אמת אודות מקורות הגעת המטופלים ישירות מהמערכת שבענן, לצורך התמאתם למנהל מימוש הזכויות והרופא הנכון.

ניהול יומן פגישות במערכת למימוש זכויות רפואיות | Powerlink CRM

טפלו במקצועיות בתיקים הרפואיים של לקוחותיכם

תעדו בכרטיס המטופל את כל המידע הרלוונטי אודותיו ובצעו תיעוד של שיחות ופגישות כדי לקבל תמונה מלאה על כל אחד מהמטופלים שלכם. התאימו את המערכת בקלות לתהליך ניהול התיקים הרפואיים ונהלו את התהליך בפייפליין ויזואלי ונוח לשימוש. תוכלו לראות באיזה שלב נמצא כל מטופל, לזהות שלבים בתהליך בהם קיים עומס ולטפל בעומסים בזמן אמת.

למדו על ניהול קשרי לקוחות
תוכנה לניהול תיקים רפואיים | Powerlink CRM
תהליכי עבודה אוטומטיים לניהול מידע רפואי | Powerlink CRM

שמרו על קשר עם מטופלים ומתעניינים באמצעות אוטומציות

השתמשו באוטומציות כדי לשפר את תהליך תביעת הזכויות הרפואיות ולחסוך בזמן. צרו תהליכים ליצירת משימות ופגישות אוטומטיות בין מתעניינים למומחים ונציגי מימוש זכויות בקלות. שלחו ללקוחותיכם הודעות ותזכורות אוטומטיות ב-SMS או במייל לקראת פגישות.

למדו עוד על אוטומציות

עקבו אחר תהליכי מימוש הזכויות הרפואיות עד סגירת העסקה

עקבו אחר התקדמות המכירות לאורך תהליך המכירה שלכם באמצעות תצוגות נוחות לשימוש ולוחות בקרה ויזואליים. בנוסף, פאוורלינק מתמחה בניהול הצעות מחיר וחתימת עסקאות וחוזים דרך המערכת. תוכלו להשתמש בתבניות הדפסה מוכנות מראש של הצעות מחיר כדי לסגור עסקאות ולשמר את התקשורת מול הלקוחות.

למדו על ניהול לידים ומכירותתצוגת לוח לניהול מידע רפואי ומימוש זכויות רפואיות | Powerlink CRM

שמרו על קשר עם המטופלים גם לאחר הפיכתם ללקוחות משלמים

תעדו את פניות המטופלים באמצעות קריאות שירות במערכת ה-CRM ונהלו את קריאות השירות בפייפליין ויזואלי ונוח לשימוש. הזרימו בקשות ופניות מטופלים מהאתר או מתיבת הדוא"ל שלכם ישירות למערכת כך תוכלו לעקוב בקלות אחר כמות הפונים הרשומים ולחשב את גובה ההכנסות החודשיות במדויק.

למדו על ניהול קריאות שירות
מערכת לניהול קריאות שירות | Powerlink CRM
לוחות בקרה לניהול תיק רפואי | Powerlink CRM

נתחו את נתוני המטופלים וההכנסות מלקוחות עם כלי BI מתקדמים

נצלו את כלי ניתוח ומדידת הנתונים המצויים ב- CRM ובנו דוחות ויזואליים שיתנו לכם את האפשרות לחזות הזדמנויות עסקיות מראש. צרו בקלות לוחות בקרה ונתחו את כמות התביעות והייעוצים לפי מנהלי מימוש זכויות ומטופלים עם פילוח לפי סוג התביעה. בנו בקלות תרשימים המציגים מעקבים אחר חובות כדי לקבל החלטות נכונות ומדויקות.

למדו עוד על כלי BI

המירו יותר לידים למטופלים מרוצים

התחל עכשיו