תוכנת ה- CRM שנותנת לכל מבוטח את היחס הטוב ביותר

לא משנה איזה ביטוח או קופת גמל אתם מוכרים, לפיירברי יש את הכלים הטובים ביותר לניהול סוכנויות ביטוח וייעוץ פיננסי שיסייעו לכם לנהל תהליכי מכירה מורכבים, לגייס מבוטחים מרוצים ולקבל החלטות מבוססות נתונים.

לוחות בקרה לניהול חברות ביטוח | Powerlink CRM

לקוחות מובילים מעולמות הביטוח והייעוץ הפיננסי שבחרו ב- Powerlink

הולנדר ענף פיננסים
קלי ייעוץ פנסיוני
האל אחזקות
ברק שוהם סוכנות לביטוח
אלומות בית השקעות

השאירו את טבלאות האקסל מאחור ונהלו את המבוטחים בצורה חכמה ומאובטחת

השתמשו ב-Fireberry CRM לניהול עסקאות ביטוח וקופות גמל המצריכות מעקב שוטף ועקבי. קלטו לידים מקמפיינים בניהולכם ומאתר האינטרנט של העסק ונהלו לידים, מבוטחים ופוליסות בצורה מאובטחת בענן. השתמשו בהיסטוריית הטיפול בלקוח ובמידע הקיים במערכת ובצעו מכירות איכותיות.

למדו על ניהול לידים ומכירות
ניהול חברות ביטוח בתצוגת לוח | Powerlink CRM

הפכו למקצועני מכירות עם המידע הקיים בתוכנת ה-CRM

בעת יצירת קשר ראשוני עם הליד, תעדו את פרטי הליד, העדפותיו ושיחות שבוצעו עמו במקום אחד. ריכוז כל הפרטים במקום אחד ותיוג עוקבים לכרטיס המתעניין יאפשרו לסוכני הביטוח לטפל בלקוח בדיוק מהשיחה האחרונה שבוצעה עמו ולהציע לו את הפוליסה או השירות המתאימים ביותר עבורו.

למדו על ניהול קשרי לקוחות
סוכן ביטוח עובד עם פאוורלינק | Powerlink CRM
ניהול יומן פגישות | Powerlink CRM

שמרו על קשר עם המבוטחים והפכו פעולות שכיחות לאוטומטיות

צרו משימות אוטומטיות עבור סוכני הביטוח ליצירת קשר עם לידים שנוצרו במערכת, או לקראת תאריכי תפוגה של ביטוחים כדי לבצע שיחות לחידוש הפוליסות. שלחו ללקוחותיכם הודעות אוטומטיות ב-SMS או במייל מתוך ה-CRM בסיום שיחה עם נציג או לקראת פגישה.

למדו על אוטומציות

הישארו בקשר צמוד עם המבוטחים שלכם לאורך כל תהליך הטיפול בתביעות

תעדו את תביעות המבוטחים על ידי טיפול בקריאות שירות במערכת. הזרימו בקשות ופניות מהאתר או מתיבת הדואר האלקטרוני שלכם ישירות לפאוורלינק. כך תוכלו לעקוב בקלות אחר כמות המבוטחים הרשומים ולחשב את כמות התביעות החודשיות והסכומים שנתבעו במדויק.

למדו על ניהול קריאות שירותסנכרון Gmail לpowerlink | Powerlink CRM
ניתוח נתונים לחברות ביטוח | Powerlink CRM

נתחו נתוני מבוטחים והכנסות מייעוץ פיננסי עם כלי BI מתקדמים

השתמשו במערכת ה-BI שנמצאת בתוך ה-CRM וצרו תרשימים ויזואליים כדי לחזות הזדמנויות עסקיות מראש ולקבל החלטות מבוססות נתונים. קבלו תובנות עסקיות חשובות על ידי תרשימים המציגים מעקב אחר מבוטחים קיימים עם פילוח דמוגרפי, פילוח מוצרים ופוליסות לפי פופולריות ופוטנציאל להרחבת הרכישה על ידי הלקוח.

למדו עוד על כלי BI

הרשמו עכשיו בחינם

התחל עכשיו