CRM בהתאמה אישית עבור סוכנויות ביטוח

נהלו את כל מסלול צירוף המבוטח וניהול התיק הפנסיוני שלו במערכת התפורה באופן מדויק למידות הסוכנות שלכם. החל מניהול מידע מסונן על פי מוצר פנסיוני, מעקב אחר מתאמי הפגישות שלכם ועד ניהול קריאות שירות עבור המבוטח. לא משנה איזה ביטוח או קופת גמל אתם מוכרים, ב-Fireberry תמצאו תבנית מוכנה במיוחד עבור ניהול סוכנויות ביטוח וייעוץ פיננסי שיסייעו לכם לנהל תהליכי מכירה מורכבים, לגייס מבוטחים מרוצים ולקבל החלטות מבוססות נתונים.

מעל 134 ארגונים וסוכנויות ביטוח בישראל

אינטגרציה עם כלי העבודה המוכרים שלכם ישירות לתוך מערכת ה-crm

חברו את הר הביטוח ואת המסלקה הפנסיונית עם אינטגרציה מובנית שתאפשר לכם לצפות בכל הנתונים תחת כרטיס מבוטח אחד.

התחברו לפתרון המרכזיה שלכם למערכת בפשטות

חיבור מרכזייה בענן והצגת ההקלטות בכרטיס הלקוח. אנו מתממשקים לכל מרכזיות הענן המובילות בשוק - Voicenter, VoiceSpin, Aspire, Glassix, Bezeq, סלקום.

דברו עם הלקוח שלכם ללא חסמים התממשקות Whatsapp

נהלו שיחה בלתי אמצעית עם הלקוח שלכם ישירות מתוך ה-crm, שלחו לו הודעת טקסט,
או מייל וצפו בהיסטורית התקשורת המלאה ביניכם. 


התריאו אוטומטית ללקוח ולנציג בו זמנית שהגיע הזמן לחידוש הפוליסה

צרו משימות אוטומטיות עבור סוכני הביטוח ליצירת קשר עם לידים שנוצרו במערכת, או לקראת תאריכי תפוגה של ביטוחים כדי לבצע שיחות לחידוש הפוליסות. שלחו ללקוחותיכם הודעות אוטומטיות ב-SMS או במייל מתוך ה-CRM בסיום שיחה עם נציג או לקראת פגישה.

צפו וחפשו במהירות רק את המידע הרלוונטי עבורכם

צפו בקריאות שירות רק של מבוטחים של מוצר ספציפי על פי הצוות המטפל בתיק.
סננו את המידע הביטוחי והמוצרים הפנסיונים באמצעות כלי מתקדם המאפשר תמיכה מלאה בהרשאות תפקיד והיררכיה של צוותי מכירות וסניפים שונים.

הישארו בקשר עם המבוטח שלכם לאורך כל תהליך הטיפול בתביעה

תעדו את תביעות המבוטחים על ידי טיפול בקריאות שירות במערכת. הזרימו בקשות ופניות מהאתר או מתיבת הדואר האלקטרוני שלכם ישירות לפיירברי. כך תוכלו לעקוב בקלות אחר כמות המבוטחים הרשומים ולחשב את כמות התביעות החודשיות והסכומים שנתבעו במדויק.

צפו במקביל בזמינות יומנים של סוכנים שונים ותאמו פגישות במהירות

ייעלו את העבודה היומיומית שלכם באמצעות מערכת ניהול משימות ופגישות מובנית המאפשרת גישה למשימה ויומן ביחד לשיתוף בסדר היום בין כל העובדים בארגון על מנת לאפשר מעקב על זמינות של חברי הצוות השונים.

השאירו את טבלאות האקסל מאחור ונהלו את המבוטחים בצורה חכמה ומאובטחת

השתמשו ב-Fireberry CRM לניהול עסקאות ביטוח וקופות גמל המצריכות מעקב שוטף ועקבי. קלטו לידים מקמפיינים ומאתר האינטרנט של הארגון ונהלו לידים, מבוטחים ופוליסות בצורה מאובטחת בענן. השתמשו בהיסטוריית הטיפול בלקוח, בקבצים שהעליתם למערכת ובמידע הקיים במערכת ובצעו מכירות איכותיות.

הפכו למקצועני מכירות עם המידע הקיים בתוכנת ה-CRM

בעת יצירת קשר ראשוני עם הליד, תעדו את פרטי הליד, העדפותיו ושיחות שבוצעו עמו במקום אחד. ריכוז כל הפרטים במקום אחד ותיוג עוקבים לכרטיס המתעניין יאפשרו לסוכני הביטוח לטפל בלקוח בדיוק מהשיחה האחרונה שבוצעה עמו ולהציע לו את הפוליסה או השירות המתאימים ביותר עבורו. נהלו את כל המידע האישי על המבוטח שלכם ברמת הפירוט הגבוהה ביותר -החל מתיעוד כל המידע החשוב ביותר, העלאת הצעות מחיר ומסמכים חתומים ועד שיוך בני משפחה בכרטיס המבוטח.


נתחו נתוני מבוטחים והכנסות מייעוץ פיננסי עם כלי BI מתקדמים

השתמשו במערכת ה-BI שנמצאת בתוך ה-CRM וצרו תרשימים ויזואליים כדי לחזות הזדמנויות עסקיות מראש ולקבל החלטות מבוססות נתונים. קבלו תובנות עסקיות חשובות על ידי תרשימים המציגים מעקב אחר מבוטחים קיימים עם פילוח דמוגרפי, פילוח מוצרים ופוליסות לפי פופולריות ופוטנציאל להרחבת הרכישה על ידי הלקוח.

נהלו את המבוטחים, בצעו מעקב אחר הכנסות ושלפו מידע בקלות מכל מקום

עם אפליקציית ה-CRM של Fireberry להורדה בחנויות אפל וגוגל, תוכלו להישאר מעודכנים בפעילות הארגון ולשלוט באופן מלא גם מרחוק.