תוכנת ה-CRM המובילה בישראל לנדל"ן וניהול נכסים

אם אתם סוכני נדל"ן, עוסקים בשיווק נכסים, ניהול קבוצות רכישה, ניהול פרוייקטי בניה או מכירת קרקעות - למערכת ה-CRM של פיירברי יש את הכלים הטובים ביותר לניהול תהליכי מכירה, ניהול פרויקטים וניהול נכסים ולקוחות. המערכת תעזור לכם להפוך תהליכים שכיחים לאוטומטיים, לנהל משימות ופגישות ולפנות זמן לסגירת עסקאות.

ניהול חברות נדל”ן וניהול נכסים בפאוורלינק | Powerlink CRM

לקוחות מובילים בתחום הנדל"ן שבחרו ב - Powerlink CRM 

remax
Refael Group
 פדרמן
family
homeland

הפכו למקצועיים יותר עם המידע הקיים ב-CRM

בעת יצירת קשר ראשוני עם הליד, ינוהל הקשר עמו באמצעות תיעוד כל המידע אודות הנכס, סוג ההשקעה, פרטי הליד והעדפותיו. באמצעות תיעוד שיחות מפורט ותיוג עוקבים לכרטיס המתעניין במערכת, כל סוכן נדל"ן יוכל להמשיך את הטיפול בליד בדיוק מהנקודה האחרונה בה נוצר הקשר עמו.

למדו עוד על ניהול לידים ומכירות
סוכני נדל”ן עובדים טוב יותר עם פאוורלינק | Powerlink CRM

השאירו את טבלאות האקסל מאחור ונהלו עסקאות נדל”ן בצורה מיטבית

השתמשו ב- Fireberry CRM לניהול פרויקטי נדל"ן עתירי תקציב המצריכים מעקב שוטף של ביצועי העסק. קבלו נתונים בזמן אמת אודות רווחים, הוצאות שוטפות, מאגר הנכסים, לקוחות ועובדים ישירות מהמערכת שבענן.

ניהול יומן פגישות לחברות נדל”ן וניהול נכסים | Powerlink CRM

שמרו על קשר עם המתעניינים ברכישת ומכירת נכס באמצעות אוטומציות

צרו אוטומציות שיסייעו לכם לסגור עסקאות בקלות משלב יצירת הקשר הראשוני ועד קבלת הצעת מחיר מאושרת. בנו תהליכים שיצרו משימות באופן אוטומטי כאשר נוצר במערכת מתעניין חדש בנכס ושלחו תזכורות אוטומטיות ללקוחות ב-SMS או מייל לקראת פגישות וימים פתוחים.

למדו עוד על אוטומציות
אוטומציות דוא”ל לנדל”ן וניהול נכסים | Powerlink CRM
תצוגת לוח לניהול נכסים ונדל”ן | Powerlink CRM

עקבו אחר תהליכי ניהול ומכירת נכסים עד סגירת העסקה

פיירברי מתמחה בניהול פרויקטי נדל"ן המורכבים מהצעות מחיר, ימים פתוחים להצגת הדירות, מכרזים, וחתימת חוזים דרך המערכת. נהלו פרויקטים ותהליכי מכירה בפייפליין ויזואלי ונוח לשימוש, קלטו לידים למערכת מאתר האינטרנט ומקמפיינים של העסק, השתמשו בתבניות הדפסה מוכנות מראש של הצעות מחיר ושלחו אותם ללקוחות בלחיצת כפתור.

למדו על ניהול לידים ומכירות

נתחו מכירות והכנסות מנכסים עם כלי BI מתקדמים

נצלו את כלי ניתוח ומדידת הנתונים המצויים ב-Fireberry CRM וצרו תרשימים ודוחות ויזואליים שיאפשרו לכם לחזות הזדמנויות עסקיות מראש ולקבל החלטות נכונות ומדויקות. בנו בקלות לוחות בקרה ונתחו נתונים אודות לקוחות, פרויקטים וביצועי מכירות ונתבו את העסק שלכם להצלחה.

למדו עוד על כלי BIלוחות בקרה במערכת לניהול נדל”ן ונכסים | Powerlink CRM
אפליקציה לניהול חברות נדל”ן וניהול נכסים בפאוורלינק | Powerlink CRM

קחו את מערכת ה-CRM לדרך עם האפליקציה של Fireberry CRM

לא משנה אם יצאתם מהמשרד להצגת נכס, חתימת חוזה, או פגישה - האפליקציה של Fireberry CRM מאפשרת לכם לעבוד מכל מקום. תעדו ועדכנו באפליקציה פרטים ומסמכים אודות נכסים, לקוחות ועסקאות בניהולכם, נהלו משימות ופגישות מהנייד והישארו במעקב על ידי צפיה בלוחות בקרה.

נהלו עסקאות נדל"ן טובות יותר, מהר יותר

התחל עכשיו