התחל לעבוד היום עם לוח עסקאות וחסוך זמן יקר. תצוגת הלוח מעניקה לך את האפשרות לצפות במכירות העסק במבט על ולוודא שההתקשרות עם הלקוח נעשית בצורה מיטבית.
הרשמו עכשיו
play
צפה בסרטון
יצרנו עבורך כלי חזותי פשוט ונוח לניהול מכירות
לוח עסקאות יכול לשמש ככלי לחיזוי הכנסות וזיהוי מחסומים בתהליך המכירה שלך. תפקיד שלבי העסקה לאורך הלוח שלך הוא להסב את תשומת לבם של נציגי המכירות שלך לעבר הזדמנות המתקרבת לנקודת הסגירה. עקוב אחר התקדמות העסקאות שלך על גבי לוח העסקאות וקבל תמונה מפורטת של ההכנסות הצפויות שלך לאורך זמן נתון.
הרשמו עכשיו
עמוד בתאריכי היעד שהצבת לעצמך ולצוות שלך
בנה לוח המציג את כל המשימות והפגישות העתידיות עבור כל אחד מהעובדים. כך תוכל לצפות בכל המשימות העתידיות של עובדי הצוות, לגרור משימה ממשתמש אחד לאחר או לשנות תאריך סיום עבור משימה לפי רצונך.
הרשמו עכשיו
עקוב אחר מצב הלידים שלך בלוח עסקאות עסקאות מותאמת אישית
עקוב אחר עסקאות מכירה בכל שלב ושתף את העובדים באמצעות הלוח ברשימת הלידים החמים בהם יש להתמקד לטובת סגירת העסקה. על גבי הלוח, תוכל לראות את המצב הנוכחי בו העסקאות נמצאות והמשימות העתידיות הקשורות אליהן ואף לגרור את העסקאות בין השלבים השונים של המכירה עד לשלב הסגירה.
הרשמו עכשיו
שפר את חווית הלקוח ע"י מענה מהיר לפניתו
היה בבקרה על פניות הלקוחות על ידי יצירת לוח קריאות שירות שיסייע לך לעקוב אחר מצב כל קריאה, לקדם קריאות דחופות ולזהות לקוחות שפנו מספר פעמים או לא קיבלו מענה בזמן.
הרשמו עכשיו
* תצוגת הלוח קיימת רק בתוכניות Business+ ומעלה