נהלו תהליכי פיתוח תוכנה מקצה לקצה עם Fireberry CRM

סטרטאפים, בתי תוכנה וחברות הייטק - ריכזנו את כל הכלים לניהול תהליך פיתוח מוצלח לתוכנה אחת. קחו את המוצר שלכם לשלב הבא עם כלים לניהול צוותי פיתוח, תמיכה, שיווק ומכירות, כלים לעבודת צוות יעילה, אוטומציות שחוסכות זמן וכלי BI מתקדמים.

ניהול פיתוח בשיטת קנבן | Powerlink CRM

חברות מובילות מתחום ההייטק והתוכנה שבחרו ב-Powerlink CRM

הולנדר ענף פיננסים
קלי ייעוץ פנסיוני
האל אחזקות
ברק שוהם סוכנות לביטוח
אלומות בית השקעות
 עבודה עם פאוורלינק בחברת הייטק

צרו הרמוניה בין מחלקות ובנו יחד מוצרים טובים יותר

תייגו את כל המעורבים בפרויקט החל ממפתחים ועד אנשי שיווק, תעדו את כל המידע הרלוונטי במקום אחד וכל המתויגים יקבלו התראות שישאירו אותם מעודכנים בפרויקט. כך תגדילו המעורבות של העובדים במוצר ותייצרו שיתופי פעולה חיוניים בין מחלקות וצוותים.

השתמשו בכלי תכנון ומעקב לניהול מוצר וניהול פרויקטים

צרו דרישות וסיפורי לקוח ותעדו בקלות מסמכים ומידע רלוונטי. תעדפו משימות, הציבו תאריכי סיום ונהלו אותן בפייפליין ויזואלי המותאם אישית לשלבי הפיתוח בחברה. הפייפליין יאפשר לכם לזהות שלבים בתהליך בהם קיים עומס ולנהל את התהליך בגמישות ויעילות.

ניהול מוצר וניהול פרויקטים בפאוורלינק | Powerlink CRM

הישארו דינאמיים עם משימות, ספרינטים וגרסאות

נהלו את הגרסה או הספרינט בפייפליין ויזואלי ונוח לשימוש וצפו במשימות פיתוח לפי סטטוס או חבר צוות. הגדירו את שלבי הפיתוח במערכת, תכננו ספרינטים וגרסאות, צרו אוטומציות לייעול תהליך הפיתוח והשתמשו בכלי BI מתקדמים למעקב אחר זמני הפיתוח והבדיקות ועמידה ביעדים אישיים וצוותיים. 

ניהול ספרינטים, גרסאות ומשימות פיתוח בפאוורלינק | Powerlink CRM
מנהלות שיווק מנהלות תקציבים וקמפיינים בפאוורלינק | Powerlink CRM

נהלו קמפיינים, פרויקטים ותקציבים של מחלקת השיווק

נהלו פרויקטים שיווקיים במערכת, קשרו אליהם משימות ותעדו רעיונות, השראות ותוצרים. דעו בזמן אמת היכן עומדים תהליכי הפיתוח של פיצ'רים ומוצרים שאתם משווקים ותכננו תאריכי השקה, קמפיינים ותכנים בצורה טובה יותר. עקבו אחר המרות מקמפיינים ובצעו ניתוח נתוני מתחרים באמצעות כלי BI מתקדמים. 

בנו צוות מכירות מנצח שמכיר את המוצר מקרוב

מנהלי המכירות הם הפנים שלנו מול הלקוחות, ולכן ככל שהם יעמיקו להכיר את המוצר כך תהליך המכירה יהיה איכותי יותר. השתמשו בכלים המתקדמים של פיירברי לניהול צוותי מכירות והשאירו את מנהלי המכירות מעודכנים בזמן אמת אודות פיתוחים ומוצרים שעולים לאוויר. השתמשו בכלי ה-BI לביצוע מעקב אחר עסקאות והכנסות ממכירות.

למדו על ניהול לידים ומכירות
 צוות מכירות מנצח עובד עם פאוורלינק
תוכנת שירות לקוחות ותמיכה טכנית לעסקים | Powerlink CRM

ספקו תמיכה טכנית במקום אחד, ממגוון ערוצי תקשורת

ניהול קשרי לקוחות זו המומחיות שלנו. חברו את כל הכלים המועדפים עליכם למערכת, כולל אתר האינטרנט של החברה וחשבונות דוא"ל ב-Google ו-Office 365. הודעות דוא"ל ופניות ממרכז התמיכה באתר יווצרו כקריאות שירות במערכת. הקצו ותעדפו את הקריאות בלחיצת כפתור ותנו ללקוחותיכם שירות מהיר יותר.

בנו מוצרים טובים יותר, מהר יותר

התחל עכשיו